ORGANIZACE

Podmínky přihlášení na akci:

Jízdy se může zúčastnit každý vlastník jednostopého vozidla s objemem od 125 ccm a platným řidičským oprávněním, který se zaregistruje a uhradí registrační poplatek do 30.4.2022. V případě naplnění kapacity akce, bude registrace uzavřena bez ohledu na tento termín.

Registrace na 8. ročník bude spuštěna 1.1.2022.

K registraci je nutné vyplnit registrační formulář (v případě neuvedení kompletních ůdajů bude registrace bez náhrady smazána).

Po jeho odeslání budou obratem na uvedenou emailovou adresu zaslány podklady pro provedení registrační platby účastníka.

Registrační poplatek je 750 Kč.

V ceně poplatku je startovné, volný pohyb po areálu umožněný pouze registrovaným účastníkům, občerstvení (zajištěné v prostoru startu a cíle), účast na večerním programu a pro absolventy celé trasy pamětní medaile (odznak). Účastníci jízdy neplatí žádné poplatky za stan a motorku.

Registrace účastníka je závazná, jízda bude uskutečněna za každého počasí, registrační poplatek je nevratný.

Při vyplňování registračního formuláře je možné zadat odběr jednoho nebo více kusů triček aktuálního ročníku. Cena za 1ks trička je 450 Kč a bude automaticky připočítána k registračnímu poplatku.  Trička pak budou předána při příjezdu na akci.

POZOR – na start nelze přijet bez splnění podmínek registrace!

Do 15.5.2022 obdrží registrovaní účastníci přesné dispozice pro každého jednotlivého jezdce (zařazení do kategorie + čas startu).

Jízdy se může zúčastnit i batůžek (spolujezdec), na kterého se ale nevztahují benefity registrovaného jezdce (odznak, oběd).

Ubytování v místě akce je možné pouze ve vlastních stanech, případně lze využít penziony v okolních městech.

V případě, že spolu chtějí startovat dva (nebo více) kamarádi, je třeba toto uvést do poznámky při vyplňování registračního formuláře. Napište jméno kamaráda, případně číslo jeho registrace.

Každý účastník by měl stihnout trasu projet do 12 hodin od startu, tzn. vrátit se nejpozději do 22 hodin.

Orientační jízda 5OO kilometrů v sedle není určena pro tříkolky a čtyřkolky.

STARTUJEME 4.6.2022 v Přestavlkách u Hrochova Týnce, okr. Chrudim.